درباره ما

پتروکالا در زمینه تامین و تجارت انواع فرآورده های نفتی، پتروشیمی و مواد معدنی فعالیت می کند. مالک و سهامداران این شرکت بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه تجارت بین الملل دارند و در خاورمیانه، کشورهای CIS و آسیا (کشورهای خاور دور) به طور کامل فعال هستند.

پتروکالا یکی از فعالان عمده این حوزه با صادرات کالاهای مختلف به کشورهایی مانند چین، میانمار، ویتنام، سنگاپور، مالزی، اندونزی، فیلیپین، هند، کشورهای CIS (ترکمنستان، ازبکستان)، عراق، پاکستان، عمان، قطر است. و امارات.

پتروکالا با بزرگترین تولیدکنندگان جهانی و تولیدکنندگان اصیل در صنایع مختلف مانند نفت، گاز، پتروشیمی و معدن همکاری می کند و دارای سبد کالایی متنوعی است.

پتروکالا با طیف گسترده ای از محصولات با کیفیت و سیستم ارائه خدمات که مسئولیت پذیر، قابل اعتماد و مرتبط با چشم انداز سریع کسب و کار امروزی است، راه حل های ساده و در عین حال موثری را ارائه می دهد که خواسته های مشتری را در سراسر جهان برآورده می کند.

این گروه با توجه به سال ها فعالیت در کشورهای خاورمیانه، خاور دور و کشورهای مستقل مشترک المنافع مانند ترکمنستان، هم اکنون مورد اعتماد شرکت های بزرگ نفتی در منطقه مذکور قرار گرفته و قادر است فرآورده های نفتی و گازی را از تولیدکنندگان معتبر به مشتریان محترم خود عرضه کند.

با ما بهترین ها را بسازید زیرا ما بهترین هستیم

PetroKala